Sestra Emmy

07.12.2021

Od 7. prosince 2021 používá naše ordinace nový zabezpečený komunikační systém virtuální sestru Emmy (www.sestraemmy.cz).

Emmy nahrazuje email a do velké míry i telefon. Usnadní vám přístup k péči i objednání a zároveň šetří náš čas. Doufáme, že sníží zatížení telefonní linky tak, aby se mohli snáze a rychleji dovolat pacienti s akutními problémy. 


Komunikace je jednoduchá, pokud umíte napsat email, zvládnete i komunikaci s naší novou pomocnicí. Co je k tomu potřeba? Na webu www.sestraemmy.cz si vytvoříte svůj uživatelský účet. Při registraci použijte stejný email a stejné telefonní číslo , které jste nahlásili v ordinaci. V seznamu ordinací najdete tu naší a můžete začít komunikovat a sdělovat nám své požadavky, popsat své potíže, posílat žádosti o recept apod. Budete mít také možnost vkládat přílohy jako fotografie nebo zprávy z vyšetření. Odpovíme vám prostřednictvím aplikace a současně obdržíte notifikaci o proběhlé komunikaci do mailu. Prostřednictvím aplikace vám budeme zasílat termíny vašich vyšetření. Naším cílem je umožnit vám co nejlepší komunikaci s ordinací. Místo telefonátů a emailu použijete virtuální sestru Emmy a váš požadavek bude vyřízen dle stupně naléhavosti.

Věříme, že si tento způsob komunikace oblíbíte a bude přínosem jak pro nás, tak pro vás.

Nejčastější otázky:

Můžu dál pro kontakt s ordinací používat telefon?

V ordinaci bychom se rádi věnovali především práci s přítomnými pacienty. Prosíme, abyste telefon využívali pouze k urgentním záležitostem nebo v případě, že nemáte přístup na internet. Veškeré požadavky zaslané přes EMMY kontrolujeme v průběhu celého dne a nemusíte se obávat, že by nebyl vyřízen. Požadavky, které zašlete do konce ordinační doby zpracujeme ještě tentýž den. Požadavky zaslané mimo pracovní dobu nebo o víkendu, jsou zpracovány v nejbližší pracovní den, v době přítomnosti personálu v ordinaci.

Můžu dál pro kontakt s ordinací používat email?

Preferujeme komunikaci prostřednictvím aplikace www.sestraemmy.cz. Pokud vám je použití emailu bližší, použití nikomu nezakazujeme. Ale zprávy z EMMY jsme schopni monitorovat a řešit rychleji.

Starám se o rodinného příslušníka, jak s vámi mám komunikovat?

V tomto případě můžete i nadále používat telefon či email. V aplikaci je nutné do poznámky zadat údaje Vašeho příbuzného.