Provoz ordinace od 20.4.2020

19.04.2020

Vzhledem k vývoji epidemiologické situace se provoz naší ordinace bude pomalu vracet k běžnému režimu. V současné chvíli prosím dodržujte následující pravidla:

1. Akutní vyšetření zůstávají stále na objednání po předchozí telefonické či emailové domluvě - snažíme se předejít hromadění pacientů v čekárně - vždy maximálně 2 lidé - odcházející a příchozí. Ze stejného důvodu prosím dodržujte čas objednání, nechoďte do ordinace dříve, jste objednaní, nikdo Vás nepředběhne!

2. Plánovaná vyšetření již provádíme - preventivní prohlídky, předoperační vyšetření, kontroly diabetu i TK - prosím opět před Vaším termínem vyšetření zavolejte nebo napište email, abychom se domluvili o hodině a dni odběru krve a následného vyšetření.

3. Prozatím stále neprovádíme pracovně preventivní prohlídky dle platného vládního nařízení. O jejich obnovení Vás budeme včas informovat.

4. Provozní dobu ordinace ponecháváme do odvolání:

      Po, út, st, pá    7,15hod - 12,00hod

      Čt                     12,00hod - 16,00hod

5. Pro předepsání receptů prosím využívejte přednostně email, eventuelně telefon. Linka je nyní velmi často přetížená, pokud telefon nezvedáme, věnujeme se pacientům.

          kontakty: mudr.cvancarova@gmail.com

                           487 523 050

6. Při akutním infektu dýchacích cest vždy volejte nebo pište, domluvíme se na dalším postupu a případné indikaci k odběru na COVID-19.

7. Odběry krve sestra provádí jen na základě předchozí domluvy (telefonické, emailové)